Zegarki Tissot  – Jakie wybrać?

Obecnie z kupnem zegarka jest podobnie jak z kupnem samochodu. Jest to tylko z pozoru łatwa sprawa. Na rynku jest bowiem taka gama rodzajów, cen i kolorów, że nie sposób wybrać i kupić, jeśli się nie wie, czego się chce. W tym artykule przybliżymy więc możliwości, jakie niesie perspektywa kupna zegarka, które to odkrywa przed nami coraz bardziej popularna firma Tissot.

Zegarki Tissot – co warto wiedzieć

Tissot to szwajcarska firma, która powstała w 1853 roku, a swoją nazwę wywodzi od założyciela, Charlesa Emile Tissota. Początkowo firma Tissot wykonywała zegarki na potrzeby Stanów Zjednoczonych oraz Imperium Rosyjskiego, co zaowocowało nawet orderem od Cara Mikołaja II Romanowa w 1904 roku. Od 1990 roku Tissot nie jest firmą rodzinną i należy do grupy Swatch. Od wielu lat Tissot cieszy się więc renomą producenta świetnych zegarków. Obecnie w swojej ofercie posiada wiele modeli, zarówno męskich jak i damskich, a także wiele rodzajów czasomierzy – od klasycznych, poprzez sportowe do kieszonkowych. Prześledź jednak z nami ich ofertę nieco dokładniej, żeby zobaczyć, jak olbrzymie masz możliwości wyboru i na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego czasomierza.

Zegarek Tissot – jaki wybrać

Na początku warto ustalić budżet, w którym chcesz się zmieścić. Masz bowiem tutaj dużą rozpiętość cenową – od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Jeżeli jednak Twój budżet to 3000 złotych, spokojnie zmieścisz się w cenie większości modeli. Przyjmijmy jednak na potrzeby tego artykułu, że chcesz kupić zegarek damski i męski w łącznym budżecie 3500 zł. Mamy już budżet, teraz ustalmy rodzaj zegarka. Odpowiedzmy więc na kilka pytań. Na pasku czy na bransolecie? Wskazówkowy czy cyfrowy? Sportowy czy klasyczny? Z datownikiem czy bez? Przyjmijmy, że chcesz kupić zegarek damski, klasyczny, wskazówkowy, na bransolecie i męski, sportowy, wskazówkowy, z datownikiem na pasku. Przyjrzyjmy się więc teraz co oferują zegarki Tissot.

  • Męski zegarek wskazówkowy, z datownikiem, na pasku, w stylu sportowym – tutaj doskonale sprawdzi się seria Tissot Chrono XL NBA: skórzany pasek, duża tarcza (na której znajdziesz logo wybranej drużyny NBA np. Chicago Bulls czy Los Angeles Lakers), datownik, szkło szafirowe (odporne na zarysowania) i świetny, elegancko-sportowy design zegarka z pewnością cię ucieszą. W grę wchodzi także seria Tissot PRC200 Chronograph (wyróżnia ją lekki, sportowy styl designu, klasa wodoszczelności 200 M, praktyczny gumowy pasek w kolorze np. niebieskim lub czerwonym). Pamiętaj jednak, że to tylko nasze luźne propozycje. To Ty decydujesz.
  • Damski zegarek klasyczny na bransolecie – tutaj świetnym wyborem będzie seria Tissot Carson Premium (elegancki styl, który będzie pasować do każdej sukienki, butów czy torebki) albo seria Tissot Classic Dream (cechuje ją piękna dwukolorowa bransoleta i rzymskie cyfry na niewielkiej tarczy) lub seria Tissot Couturier (elegancka i odważna seria zegarków dla zdecydowanych kobiet, które wiedzą, czego chcą). Potraktuj to jako naszą małą podpowiedź, ale zdecyduj sama.

Naprawdę jest w czym wybierać, więc śmiało możesz się zdecydować na markę Tissot, która nie tylko jest różnorodna i piękna, ale też wysokiej jakości i przede wszystkim z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Oczywiście wybierz dowolny budżet i dowolny rodzaj zegarka. Na pewno się nie zawiedziesz, bo Tissot to klasa sama w sobie.

Zegarek Tissot – gdzie wybrać

Szeroką i atrakcyjną ofertę zegarków męskich i damskich marki Tissot, włączając to powyższe propozycje, znajdziesz na stronie internetowej www.zegarmistrz.com gdzie z powodzeniem, w niezłej cenie, wybierzesz coś dla siebie, dla swojej drugiej połówki lub dla kogoś z rodziny czy przyjaciół. Odwiedź więc tą (bardzo czytelną i przejrzystą) stronę, poszukaj odpowiedniego dla siebie modelu i ciesz się jego zaletami. Żeby to zrobić, uściślij swoje poszukiwanie, przy pomocy filtrowania produktów. Oprócz świetnych cen ciesz się z takich udogodnień jak bezpłatny grawer, darmowa dostawa, a także szybka wysyłka. Sprawdź i przekonaj się, że warto.