Jakie wkładki mentolowe do papierosów wybrać?

Rynek papierosów smakowych w Polsce

Z dniem 20 maja 2020 r. sprzedaż wyrobów tytoniowych tzw. smakowych została zakazana. Przepis ten został wprowadzony, ponieważ według statystyk w naszym kraju 4 na 10 palaczy używa papierosów mentolowych, a celem Unii Europejskiej było ograniczenie sprzedaży tych wyrobów i tym samym zmniejszenie liczby palaczy, blokując dostęp do najchętniej kupowanych używek.
Wiele osób bojąc się nadchodzących zmian, robiło wręcz ogromne ilości zapasów papierosów mentolowych, tak by ich ulubiony smak pozostał z nimi na dłużej. Byli też tacy, którzy sprowadzali wręcz papierosy z zagranicy. Jednak kiedy dodatkowe paczki się skończyły każdy palacz musiał zadecydować: albo w ogóle rzuci palenie, albo przerzuci się na zwykłe papierosy bez aromatu, albo znajdzie jakąś alternatywę.

Alternatywa dla mentolowych papierosów

W związku z nadchodzącymi zmianami pojawiło się kilka produktów na polskim rynku, które w doskonały sposób mogą zastąpić ulubiony przez tak wielu, mentolowy smak papierosów. Jedną z opcji smakowania mentolu było używanie go w podgrzewaczach tytoniu lub w e-papierosach. Jednak jest to stosunkowo nowa technologia, którą stosują osoby otwarte na nowości i nie wszystkim przypadła ona do gustu. Tutaj pojawia się tańszy, szybszy i łatwiejszy sposób, by osiągnąć mentolowy smak tytoniu.

Jak zmienić smak papierosów na mentolowy?

Wkładki mentolowe są idealną alternatywą dla osób, które po pierwsze chcą palić papierosowy tak jak dotychczas, a po drugie chcą zachować mentolowy smak, do którego, tak bardzo są przyzwyczajeni. Jeśli jesteś jedną z takich osób, koniecznie skorzystaj z oferty na stronie: Mrblatclub.pl.
Tutaj znajdziesz dla siebie świetne produkty, które pozwolą Ci cieszyć się smakiem mentolu w ustach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, papierosy nadal będą miały swoje jakże atrakcyjne atrybuty, czyli aromat i smak, a Ty będziesz zadowolony z ich stosowania.

Zalety wkładek aromatyzujących od Mr Blast

Pierwszą podstawową kwestią stosowania wkładek mentolowych od Mr Blast jest ich niska cena, co jest niezmiernie ważne, by nadal ekonomicznie podejść do tematu palenia papierosów. Jest to niewielka cena za smak, który doskonale znasz i lubisz. Poza tym jest to produkt bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy odpakować aromatyzowany listek i umieścić go w opakowaniu paczki zwykłych papierosów, a po 24 godzinach otrzymasz w pełni pachnącą i smakową paczkę mentolowych papierosów. Wtedy otrzymasz najmocniejszy aromat, natomiast już po pół godziny od włożenia wkładki mentolowej do papierosów, będzie ten aromat czuć. Ponadto do wyboru masz kilka rodzajów wkładów, czyli standardowe mentolowe lub tzw. ice. Wszystko zależy od tego jakie są Twoje upodobania smakowe, a jeśli nie jesteś pewien co wybrać, wystarczy kupić jeden listek i go wypróbować. Łatwe w użyciu wkładki mentolowe do papierosów od Mr Blast, nadają im przyjemny mentolowy posmak, który samemu można regulować. Kiedy tylko masz ochotę możesz użyć wkładki i w zależności od intensywności, którą chcesz uzyskać, włożyć do paczki papierosów tylko na chwilę lub na cały dzień.

Stosowanie wkładek mentolowych do papierosów jest bezpieczną alternatywą

Karty aromatyzujące dostępne na stronie firmy MR Blast są całkowicie bezpieczne, ponieważ posiadają one certyfikat zarządzania jakością, co daje gwarancję dla użytkowników. Należy przy tym pamiętać, że tak naprawdę jest to tylko kawałek papierowego kartonika, który jest łatwy w użyciu dla każdego palacza. Jeśli zatem chcesz nadal palić mentolowe papierosy i czuć ich wyrazisty smak, koniecznie wypróbuj wkładki mentolowe do papierosów, aby przekonać się, jak łatwo możesz to osiągnąć. Pomimo zakazów urzędowych można nadal cieszyć się smakiem mentolu w papierosie, a co jest dodatkową zaletą: regulować ich intensywność. Dodatkowo wielu użytkowników stwierdza, że stosowanie wkładek daje miłą świeżość w ustach i jest przyjemne w smaku. Dlatego warto wypróbować odpowiedni aromat dla siebie i być zadowolonym z chwili przyjemności z papierosem.