Ile kosztuje druk na szkle?

Szkło to materiał, który wykorzystywany w aranżacji wnętrz robi wyjątkowe wrażenie. Dzięki nowoczesnym technikom istnieje możliwość nanoszenia dowolnych obrazów i wzorów, tworząc nietuzinkowy efekt. Oferta druku na szkle to nowatorskie rozwiązanie, które nada Twojej przestrzeni wyjątkowego designu. Poznaj niezwykłe możliwości i przekonaj się, jak bardzo efektowna jest ta propozycja.

Technika druku na szkle

Chcesz uzyskać wyjątkowy efekt, który jednocześnie nada Twoim pomieszczeniom niezwykłego charakteru? Być może szukasz takiego rozwiązania, które wyróżni Twój wystrój spośród wszystkich innych? Oferta druku na szkle to zyskujące na popularności rozwiązanie, które nada Twojemu mieszaniu nowoczesnego charakteru.

Jeszcze do niedawna do produkcji szkła z nadrukiem wykorzystywano standardową folię, na którą umieszczano odpowiedni obraz bądź wzór. Ta technika charakteryzowała się wyjątkowo mozolną pracą, która wymagała od specjalistów wyjątkowej precyzji. Ponadto, oprócz wyjątkowej czasochłonności tego przedsięwzięcia, było to dodatkowo znacznie mniej trwałe rozwiązanie. Podczas zmieniających się warunków pogodowych, a także przy różnej wilgotności powietrza, tak zamontowana folia znacznie bardziej narażona była na ewentualne odklejenie się od szkła, psując tym samym cały efekt i zmuszając do cyklicznych napraw.

Metoda druku na szkle UV

Korzystając z doświadczenia i wciąż rozwijającej się techniki, w ostatnich latach wypracowano niezwykle trwałą i jeszcze bardziej efektowną metodę otrzymywania obrazów na szkle. Do uzyskania pożądanych efektów wykorzystuje się odpowiednie tusze polimerowe, które podczas naświetlania światłem UV utwardzają się w materiale. Dzięki temu wytworzona zostaje mocna i cienka warstwa, która w odróżnieniu od uprzedniej techniki, jest trwała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu uzyskany efekt jest precyzyjny i wyróżnia się wyjątkową dokładnością, robiąc fenomenalne wrażenie. W razie indywidualnych potrzeb obraz może być mniej lub bardziej wyrazisty. Aby wzmocnić efekt, można zastosować dodatkowe metody, które tworząc odpowiedni podkład, wpływają na podkreślenie ostrości i wyrazistości grafik.

Gwarancja jakości i zadowolenia

Możliwości, jakie daje druk na szkle to nie tylko zróżnicowane grafiki i najnowsza technologia, gwarantująca trwałość. To także możliwość dostosowania zamawianych usług pod Twoje indywidualne potrzeby. Przygotowanie konkretnego zamówienia pozwala na opracowanie takiego materiału, który idealnie wpasuje się w przestrzeń, którą planujesz zaaranżować. Ponadto sam możesz także zdecydować o grubości konkretnego zamówienia.

Wybór tego nowoczesnego rozwiązania to także gwarancja uzyskania najbardziej zmysłowych efektów wizualnych. Wybór grafiki zależy wyłącznie od Ciebie, możesz więc zapewnić sobie taki obraz, jaki sprawi Ci największą radość.

Druk na szkle – Gdańsk

Jeśli decydujesz się na zastosowanie tej metody we własnym mieszkaniu bądź lokalu, zadbaj o sprawdzoną firmę, która posiada doświadczenie i stosuje najnowsze techniki. Dzięki temu zyskasz pewność, że przygotowany dla Ciebie druk na szkle Gdańsk będzie najwyższej jakości i pozwoli Ci cieszyć się wspaniałymi efektami przez długi czas.

Warto więc, byś zapoznał się z ofertą, jaką proponuje Drukarnia B3Project. Korzystając z doświadczenia, a także znając współczesne trendy i metody, firma oferuje wysokiej jakości usługi, dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb. B3Project gwarantuje Ci uzyskanie wspaniałego efektu, dostosowanego do wymaganych wymiarów, a także oferuje zróżnicowane przekroje szkła. Firma wykorzystuje do produkcji tylko sprawdzone tusze polimerowe, wobec czego otrzymujesz wysokiej jakości produkt, który wyróżniać się będzie wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem.

Firma oferuje również możliwość konsultacji z doświadczonymi fachowcami. Ponadto warto odnotować, że oferowana jakość idzie w parze z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Koszt takiej usługi uzależniony jest od specyfiki konkretnego pomieszczenia, wobec czego warto skonsultować się z pracownikiem, by uzyskać szczegółowe informacje. Jedno jest pewne – to wyjątkowa inwestycja w nowoczesną i trwałą przestrzeń.