Spotkanie firmowe w Warszawie

Spotkania firmowe to jedna z lepszych okazji do poznania współpracowników i nawiązania nowych znajomości. Wspólna impreza integracyjna może poprawić relacje w pracy i rozluźnić atmosferę. Jeśli zatrudniasz dużą liczbą osób, to regularne spotkania  są doskonałym pomysłem, aby lepiej się poznać. Takie imprezy integracyjne w Warszawie warto organizować przy okazji jakichś uroczystości np. Bożego Narodzenia lub Nowego Roku.

Jak wybrać miejsce na spotkanie firmowe?

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są spotkania firmowe poza siedzibą firmy. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli się oderwać od codziennych spraw i skoncentrować się na „tu i teraz”. Zadbaj o to, aby impreza została zorganizowana w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym, z dużą powierzchnią użytkową i potrzebnym sprzętem. Dobrym pomysłem będzie wybór takiego z dużą ilością atrakcji na eventy firmowe. W Warszawie dużo lokali kompleksowo obsługuje takie imprezy, dlatego zapoznaj się z każdą ofertą przed wyborem odpowiedniego miejsca.

Przed organizacją imprezy zdecyduj też, czy ma być ona w lokalu, czy na otwartej przestrzeni. Z pewnością będzie to zależne w głównej mierze od pory roku. Jesienią czy zimą lepszym pomysłem będzie organizacja imprez w lokalach czy restauracjach, latem natomiast sprawdzi się piknik firmowy, czy spotkanie na zewnątrz dużego lokalu.

Jakie atrakcje na event firmowy?

Samo wyżywienie czy elegancki lokal nie zawsze będą wystarczające na udaną imprezę integracyjną. Warto zaplanować atrakcyjny program gier lub warsztatów oraz zadbać o dobrą oprawę artystyczną wydarzenia. Jeśli cenisz sugestie swojego zespołu, to dobrym rozwiązaniem będzie zebranie od nich wcześniej pomysłów na imprezę integracyjną. Na pewno nie jeden z Twoich pracowników był na wielu eventach w poprzednich firmach. Podczas spotkań firmowych w Warszawie bardzo popularne są występy taneczne, pokazy barmańskie czy iluzjonistyczne. Jeśli pozwolisz pracownikom zabrać na imprezę dzieci, to świetnym pomysłem będzie wynajem dmuchanego zamku.

Jak na każdej tego typu imprezie, nie powinno zabraknąć alkoholu. W Warszawie bardzo cenione są piwa kraftowe, które mają wyrazisty i wyjątkowy smak. Są one zdecydowanie wyższej jakości niż tradycyjne piwa, dlatego z pewnością zadowolisz swoich pracowników. Lokali w Warszawie z piwem rzemieślniczym z roku na rok przybywa, dlatego nie będziesz miał problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.

Jakie korzyści przynoszą imprezy integracyjne?

Imprezy integracyjne przydadzą się zwłaszcza wtedy, gdy w Twoim zespole pojawią się nowi pracownicy. Dzięki temu będą mogli oni lepiej poznać osoby, które dłużej pracują w firmie. Z pewnością takie spotkanie pozwoli im się lepiej dostosować do zespołu. Nie należy zapominać o tym, że dzięki takim eventom Twoi dotychczasowi pracownicy będą mogli poprawić i rozluźnić swoje relacje co wpłynie na jakość ich współpracy. Często podczas zbyt wielu obowiązków w pracy mało kto jest w stanie poznać współpracowników od strony czysto prywatnej – spotkania firmowe są idealną okazją, żeby to nadrobić.