sex

Jak działają afrodyzjaki?

Wielkość penisa ma znaczenie dla mężczyzn, którzy z pewnych powodów uważają, że ich przyrodzenie powinno być większe. Wbrew pozorom ten problem dotyczy bardzo dużej ilości osób. Niesatysfakcjonujący rozmiar bardzo często bywa źródłem niezliczonej ilości kompleksów, które bardzo trudno jest ujarzmić. Na szczęście istnieje kilka sposobów, dzięki którym problem zostanie zażegnany np. zastosowanie sex elixir premium. Skuteczne powiększanie penisa może przybierać bardzo różne formy. Niektóre metody można ze sobą w sposób bezpieczny łączyć i po kilku tygodniach odnotowywać już pierwsze efekty. Na jakie preparaty na powiększenie penisa i jakie metody warto zwrócić uwagę?

Popularne tabletki

Mężczyźni decydujący się na zmianę rozmiaru penisa na ogół pragną wybierać spośród metod nieinwazyjnych. Znacznie łatwiej przekonać się do specjalnych preparatów niż metod wymagających wizyty u specjalisty. Tabletki Member XXL to prawdziwy faworyt na rynku, dzięki któremu wielu mężczyzn odetchnęło z ulgą. Szacuje się, że regularne zażywanie tych tabletek może wydłużyć członka o kilka centymetrów. Trzeba jednocześnie podkreślić, że skład jest bogaty jedynie w naturalne składniki, m.in. ekstrakt z korzenia żeń-szenia, ekstrakt z pieprzu czarnego czy ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego. Aż 90% mężczyzn, którzy zdecydowali się na zakup tych tabletek, potwierdza ich skuteczność. Sporym uznaniem cieszą się również tabletki PeniSize. W składzie tabletek znajduje się sporo aktywnych elementów, które wpłyną korzystnie nie tylko na rozmiar członka, ale również na libido. Producent umiejętnie połączyć takie składniki jak żeń-szeń, palmę sabałowa czy liść Damiana. Osoby zastanawiające się jak powiększyć penisa innymi metodami powinny również zapoznać się z preparatami w żelu.

Żele na powiększenie członka

Żel na powiększanie penisa to kolejny nieinwazyjny, aczkolwiek skuteczny sposób na pozbycie się kompleksów związanych z za małym penisem. Również w tym wypadku mamy do czynienia z preparatem, który zatroszczy się o wzmocnione ukrwienie tkanek, co w krótkim czasie przełoży się na trwałe zmiany. Powiększanie ciał jamistych takim sposobem jest w pełni bezpieczne. Nie trzeba obawiać się w żadnym wypadku żadnych efektów ubocznych. Jedynym efektem będzie satysfakcjonujące dodatkowych kilka centymetrów oraz wzrost objętości, co z perspektywy kobiety ma o wiele większe znaczenie niż sama długość penisa. Jakie żele warto wziąć pod uwagę? BiggerSize to zdecydowanie jedna z tych pozycji, które zasługują na słowo uznania. Żel powinien być stosowany dwa razy dziennie. Co więcej, można z niego korzystać również podczas realizowania innego rodzaju ćwiczeń do powiększania penisa. Jego działanie opiera się na zwiększaniu i poprawieniu ukrwienia penisa, co wpłynie nie tylko na sam rozmiar, ale również mocniejszą erekcję. Warto również poznać inne metody. Żel na powiększanie penisa może być stosowany równolegle z od lat docenianymi technikami, które cieszą się sporą popularnością wśród mężczyzn na całym świecie.

Technika jelqing 

Dla wielu mężczyzn technika jelqing to jedna z najprzyjemniejszych technik, dzięki którym rozmiar penisa w końcu będzie satysfakcjonujący. To technika wywodząca się z krajów arabskich, a jej historia sięga czasów starożytnych. Polega ona na wykonywaniu regularnych ćwiczeń, dzięki którym dojdzie do rozrostu tkanek. Na czym właściwie polega? Rozmasowywanie należy zacząć od ujęcia penisa w dłoń i wykonywaniu w delikatnym ucisku masażu w kierunku żołędzi. Należy jednak pamiętać, że choć jest to technika przyjemna, to jednak członek nie powinien znajdować się w pełnej erekcji. Istnieje wiele odmian jelqingu. Wielu panów decyduje się na rozciąganie obustronne. Trzeba jednak pamiętać o stosowaniu lubrykantu, dzięki któremu nie dojdzie do podrażnienia delikatnej skóry. Masaż powinien być wykonywany przynajmniej przez dwadzieścia minut każdego dnia, a po trzech dniach regularnych ćwiczeń należy zrobić sobie jednodniową przerwę. To metoda, która cieszy się ogromną popularnością oraz wielkim uznaniem mężczyzn.