buty

Gdzie najlepiej kupować markowe buty?

Markowe obuwie cieszy się dużą popularnością wśród młodych osób, ale nawet ci starsi wybierają sprawdzone marki. W miastach rośnie liczba galerii, gdzie można kupić markowe buty w dobrej cenie. Czasem jednak nie wiemy, gdzie nie przepłacać. Oprócz galerii warto znaleźć inne rozwiązanie na tanie zakupy markowych butów.

Gdzie można kupić markowe buty przez internet?

Zakup butów w sklepach stacjonarnych niestety nie zawsze się opłaca. Sklepy naliczają sobie dodatkową marżę. Trzeba też pamiętać, że nawet jeśli dany sklep ogłosi promocję, to może ona nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. W Polsce istnieje brzydka praktyka zawyżania cen przed promocjami, a później ich obniżania, do poprzedniego stanu. Dzięki temu trikowi konsumenci nabierają się na duże rabaty. Niestety nie zawsze udaje się znaleźć butów w rozsądnej cenie, bo te najbardziej popularne modele są wyprzedawane w pierwszej fali promocji. Świadomy konsument nie ma więc szans, by poczekać na prawdziwe rabaty w ulubionym sklepie z obuwiem. 

Jeśli kończą nam się pomysły, gdzie kupić markowe buty, możemy zajrzeć do sklepów online. Jednym z nich jest sklep z markowymi butami – starshop.pl. Można znaleźć w nim takie marki jak: Converse, CAT, Adidas, New Balance, Skeckers, Wrangler. Działy podzielone są na buty damskie, męskie i dziecięce, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć idealne buty dla siebie. W jednym miejscu kupimy obuwie sportowe, klapki, japonki, buty trekkingowe, buty do joggingu, a także do spacerowania po mieście. Sklep prowadzi wyprzedaże znanych marek, dlatego ceny obniżone są nawet o 50%. Można również liczyć na darmowy 30-dniowy zwrot, jeśli okaże się, że wybrana para butów nie przypadła nam do gustu. Także reklamacja jest uwzględniana bez problemów. Paczka z butami może do nas dotrzeć już po 2-4 dniach roboczych na podany przez nas adres. To ogromna wygoda, ponieważ nie musimy biegać po całej galerii handlowej w poszukiwaniu idealnej pary butów. 

Gdzie kupić markowe buty, by były one faktycznie markowe?

Markowe buty należy kupować w autoryzowanych sklepach firmowych lub sprawdzonych outletach. Należy wystrzegać się sklepów, które mają oprócz obuwia inny asortyment, całkowicie niezwiązany z daną marką butów. Niektórzy nieuczciwi sprzedawcy pozyskują oryginalne pudełka, ale wkładają do środka bardzo podobne podróbki oryginalnych butów. Takich sklepów jest mnóstwo, zwłaszcza na social media. Niektóre z nich nawet nie wysyłają towaru, a jeśli już to robią, to mogą przesłać nam zły kolor lub rozmiar butów. Dodatkowo sklepy z obuwiem sportowym, które nie jest oryginalne, mają tendencję do odmawiania klientowi zwrotu towaru. Jest to nieuzasadnione, ponieważ według prawa konsument może zwrócić towar, zwłaszcza jeśli nie spełnia jego oczekiwań. Należy też wystrzegać się sklepów, które robią bardzo duże promocje na markowe obuwie i sprzedają je po cenie niższej niż hurtowa. Możemy mieć wtedy duże wątpliwości co do oryginalności danych modeli oferowanych w sklepie. 

Należy wybierać tylko sprawdzone miejsca, gdzie mamy pewność, że buty faktycznie są markowe. Trzeba zwracać na to uwagę, ponieważ wiele podróbek jest źle wykończonych, mogą być niezdrowe przy dłuższym noszeniu i szybko staną się bezużyteczne. Wykonuje się je ze słabych materiałów oraz toksycznych klejów, których nie używa producent. Wybierajmy więc sklepy sprawdzone, które mają widoczne opinie w Internecie oraz własny dział reklamacji. Jeśli sklep internetowy nie ma podanego nawet adresu email to znak, że nie jest on uczciwy, a niezadowoleni klienci są pozostawieni bez pomocy. 

Zakupy przez Internet są znacznie lepsze niż w galeriach, ponieważ mamy pewność, że kupowana przez nas para butów nie była wielokrotnie przymierzana przez inne osoby, a dodatkowo możemy sprawdzić buty pod kątem naszej stylizacji. Darmowy zwrot pozwala na zastanowienie się, czy dany model będzie dla nas odpowiedni. Można trafić również na wiele ciekawych promocji, dlatego tym bardziej warto korzystać z takich sklepów online.